Hrdějovice – FKB 6:1 (3:0)

Zápas starších žáků v Hrdějovicích byl poznamenán absencí dvou opor borovanských žáků a to středního záložníka Marka Pártla a předstopera Vaška Hinterrholze.

Další komplikace nastala den před zápasem, kdy si poranila ruku gólmanská jednička Lukáš Rychlý, a tudíž byl do branky na poslední chvíli povolán hráč z pole Fanda Bláha a následně na druhou půlku zápasu kapitán mužstva Matěj Račák. Ani jeden na brankářském postu nezklamali.

Hlavní příčinou porážky byla především nesehranost v obranné fázi, kde bylo třeba se sestavou poněkud improvizovat. I přes jednoznačný výsledek náš tým vyloženě herně nepropadl a o výsledku zápasu v podstatě rozhodlo prvních a posledních deset minut, kdy padly všechny branky soupeře. V úvodu zápasu šlo především o celkovou nesehranost obrany a hlavně rychlost v přechodu do útoku ze strany hrdějovických hráčů. V druhé půli vykřesal jiskřičku naděje dobrou střelou Fanda Bláha, ale bohužel následný tlak jsme již využít nedokázali a ke konci zápasu nás naše nekoncentrovanost v obranné činnosti připravila o přijatelnější výsledek.

Hráči: Adam Adamec, Pavel Křižovský, Miroslav Valha, Matěj Račák, Lukáš Rychlý, Bicera Milan, Marek Pártl, Martin Chlebuch, Lukáš Jenkner, František Bláha, David Farka, Patrik Jokl, Marek Michner, David Rychlý