Jankov – FKB 3:2 (1:1)

Do zápasu proti Jankovu nastoupil náš tým nebojácně a od úvodu zápasu držel se soupeřem krok, nicméně v 15. minutě nás přibrzdil gól soupeře po samostatném úniku, na který již náš uzdravený gólman Lukáš Rychlý nestačil zareagovat.

Nicméně hráči zbraně nesložili a postupně si začali vypracovávat šance. Důrazně si při jedné z nich počínal Vašek Hinterhölz, který vybojoval míč na půlce, přešel přes další dva hráče a přesně zakončil (1:1). Do konce poločasu ještě dvakrát střelou ze střední vzdálenosti zahrozil Marek Pártl.

Do druhého poločasu jsme nastoupili mírně aktivněji než soupeř a po pěkné akci z levé strany, kde se pohyboval neúnavný Matěj Račák, zakončoval Milan Bicera do odkryté branky (2:1). O chvíli později po podobné akci z levé strany střílel znovu do prázdné branky ve středu zálohy dobře hrající David Farka, ale bohužel špatný stav hrací plochy ho připravil o jasný gól a náš tým o dvoubrankové vedení.

Od této chvíle začal postupně přebírat otěže zápasu tým Jankova a po jedné ze střel a dorážce vyrovnal (2:2). Deset minut před koncem zápasu přišla další změna ve skóre, když se po rychlém úniku dostal znovu do vedení náš soupeř. I přes závěrečnou snahu se nám již nepodařilo s výsledkem pohnout v náš prospěch.

Hráči: Lukáš Rychlý, Adam Adamec, Václav Hinterhölz, Milan Bicera, David Rychlý, Marek Pártl, David Farka, Lukáš Jenkner, Matěj Račák, Patrik Jokl, Vilém Hluštík, Dominik Bláha, Miroslav Valha

Další zápasy

8. 8. 2020 17:00 - Muži