Jankov – FKB 3:2 (1:1)

Do zápasu proti Jankovu nastoupil náš tým nebojácně a od úvodu zápasu držel se soupeřem krok, nicméně v 15. minutě nás přibrzdil gól soupeře po samostatném úniku, na který již náš uzdravený gólman Lukáš Rychlý nestačil zareagovat.

Nicméně hráči zbraně nesložili a postupně si začali vypracovávat šance. Důrazně si při jedné z nich počínal Vašek Hinterhölz, který vybojoval míč na půlce, přešel přes další dva hráče a přesně zakončil (1:1). Do konce poločasu ještě dvakrát střelou ze střední vzdálenosti zahrozil Marek Pártl.

Do druhého poločasu jsme nastoupili mírně aktivněji než soupeř a po pěkné akci z levé strany, kde se pohyboval neúnavný Matěj Račák, zakončoval Milan Bicera do odkryté branky (2:1). O chvíli později po podobné akci z levé strany střílel znovu do prázdné branky ve středu zálohy dobře hrající David Farka, ale bohužel špatný stav hrací plochy ho připravil o jasný gól a náš tým o dvoubrankové vedení.

Od této chvíle začal postupně přebírat otěže zápasu tým Jankova a po jedné ze střel a dorážce vyrovnal (2:2). Deset minut před koncem zápasu přišla další změna ve skóre, když se po rychlém úniku dostal znovu do vedení náš soupeř. I přes závěrečnou snahu se nám již nepodařilo s výsledkem pohnout v náš prospěch.

Hráči: Lukáš Rychlý, Adam Adamec, Václav Hinterhölz, Milan Bicera, David Rychlý, Marek Pártl, David Farka, Lukáš Jenkner, Matěj Račák, Patrik Jokl, Vilém Hluštík, Dominik Bláha, Miroslav Valha